top of page

"Dużo mądrości od Pani bije. Im wiecej osób będzie w ogóle chętnych do zmiany tym lepszy świat, mądrych ludzi,
będzie nas otaczał."

Izabela, UK

Opinie: Opinie

"Bardzo mądre szkolenie. Dziękuję za bezcenną wiedzę i równie wartościową sesję pytań i odpowiedzi. Profesjonalizm, rzeczowość, empatia."

Sandra, Poznań

Opinie: Opinie

"Nie wiedziałam co pozbawia mnie energii i chęci do życia. Ania miała pomóc mi jedynie napisać CV po zwolnieniu mnie z pracy tymczasem odzyskałam poczucie sprawczości i odbudowałam relację z samą sobą. Dziś prowadzę własną firmę :-)"

Kinga, Warszawa

Opinie: Opinie

"Zwykle wiem co nie działa w moim zespole i potrafię to szybko usprawnić. Problemy w rodzinie spowodowały, że straciłem zupełnie obiektywizm i kontakt ze światem. Pomoc Ani była nieoceniona"

Krzysztof, Warszawa

Opinie: Opinie

"Dziękuję Pani za jeden z najcięższych i najpiękniejszych webbinarów. Mocno trafia w serce i uświadamia, jaką krzywdę powodują złe przyzwyczajenia i jak nakręca się ta toksyczna spirala. Super wartość!"

Olga, Wrocław

Opinie: Opinie

"Szalenie potrzebne spotkanie, mądre, przydatne treści i profesjonalne prowadzenie w serdecznej atmosferze i tak cenna - bezcenna! możliwość zadawania pytań. Jakże inaczej, lepiej i piękniej wyglądałyby nasze rodziny i szkoły, gdyby wszyscy znali te czarodziejskie zaklęcia. Dzielenie się własnym doświadczeniem i pomysłami oraz wiedza na medal -dziękuję serdecznie :-)"

Katarzyna, Warszawa

Opinie: Opinie
bottom of page